Ana sayfa ÜrünlerAlkali su arıtma

9 Sahne Antioksidan Bio Enerji Alkali Su Arıtma 0.6 - 6L / m

9 Sahne Antioksidan Bio Enerji Alkali Su Arıtma 0.6 - 6L / m

  • 9 Sahne Antioksidan Bio Enerji Alkali Su Arıtma 0.6 - 6L / m
  • 9 Sahne Antioksidan Bio Enerji Alkali Su Arıtma 0.6 - 6L / m
  • 9 Sahne Antioksidan Bio Enerji Alkali Su Arıtma 0.6 - 6L / m
9 Sahne Antioksidan Bio Enerji Alkali Su Arıtma 0.6 - 6L / m
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: EHM
Sertifika: SGS
Model numarası: EHM-012
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 3 set
Ambalaj bilgileri: 3 set 1 karton paketlenmiş.
Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 2000 Adet / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Filtre Ömrü: 12000L maksimum su basıncı: 125 Psi
PH: 7.5 - 10.0 Ürün adı: Alkali Su Arıtma Sistemi
Su akışı: 0,6 - 6L / m Su basıncı: 0.10 - 0.3MPA
Vurgulamak:

alkali su arıtıcıları

,

su iyonlaştırıcı makineleri

,

Antioksidan Alkali su Arıtma Makinesi

 

9 Aşamalı Antioksidan Biyo Enerji Alkali Su Arıtma Sistemi 0,6 - 6L/m

 

 

9 aşamalı Bio Energy Alkali Su Arıtma Sistemi Model No. EHM-012

Ürün Bilgileri

Özellikler:
- Maksimum Su Akışı: Filtre değişiminden önce 3000 Galon
- Maksimum Su Basıncı: 125PSI
- Maksimum Sıcaklık: 120 Derece F (Filtre 1)
- 100 Derece F (Filtre 2-6)
Yüksek Kaliteli Seramik Filtre - 0,9 mikrondan daha az
Aktif Karbon Filtre - maksimum kirlilik kontrolü
Bakteriyostatik Filtre - mikrop ve bakterileri öldürür
Selüloz Filtre - tehlikeli partiküller için
Bio Energy Transformer - su molekülünü kırmak, vücut metabolizmasını artırmak.

Etkili kan dağılımı için geniş Enerji spektrumu.Günlük içme suyunun mineral ve kalsiyum sağlayıcısıdır.Sağlıklı ve güzel bir yaşam için vücut bağışıklığını artırın.

Enerji su sistemi insan sağlığı için harika bir oluşumdur.Saf suyu RO sisteminden çok daha iyidir.Metabolizmayı hızlandırabilir, sudaki oksijeni artırabilir, hücre ömrünü uzatabilir ve ayrıca fiziksel kaliteyi iyileştirebilir.Kısacası avantajları RO sisteminden çok daha fazladır.Enerji su sistemi insan sağlığı için gerekli bir gereçtir.En önemlisi enerji suyu ürik asit ve gut için tıbbidir.Aşağıda enerji su sisteminin her aşamasının tanıtımı yer almaktadır.
1. aşama PP filtre: kir, saç, toz, kum, polen ve kirliliği ortadan kaldırmak için.
2. kademe seramik filtre kartuşu:bakteri ve virüsleri yok etmek için.Kademeli su kalitesi, kaynatılmadan içilebilir hale gelir.%99,7 saflaştırma.
3. kademe yüksek iyon sonrası karbon filtresi: diğer karbon sonrası filtrelerden daha iyi ve daha güvenlidir ve kloru, organik maddeleri, pestisitleri, kimyasalları ve ağır metalleri silebilir.
4. aşama çok aşamalı Pai dalga manyetik aktivatörü: içme suyunu vücut için daha emici hale getirmek, metabolizmayı hızlandırmak ve sudaki oksijeni artırmak.Vücut yorulmaya müsait değil.Yeterli enerji suyunu emdikten sonra hücre ömrü uzayabilir.
5. aşama uzak kızılötesi ışınlar su küçük molekül aktivatörü:su molekülünü aktif su kadar küçültmek için.Aktif su metabolizmayı hızlandırabilir, suyu aktive edebilir, yüzün, sağlığın ve yaşamın korunması için direnci güçlendirebilir ve ayrıca oksijeni suda tutabilir.Enerji suyunun ph'ı 7'den fazladır, bu nedenle fiziksel kalite iyileştirilebilir ve uzun süre içilirse daha iyi olabilir.
Bir bardak enerji suyunun içine bir bardak şarap, soya sosu, kahve, sirke veya çay koyarsanız lezzetin daha da güzelleştiğini göreceksiniz.Yani enerji suyu içeceklerin tadını daha iyi değiştirebilir.Bu çok büyülü.
Aşağıda enerji su sisteminin avantajları bulunmaktadır.
Enerji su molekülü, vücut tarafından daha kolay emilmesi ve insan vücudu için daha faydalı olması için RO suyundan daha küçüktür.
Enerji suyu alkalidir, ancak RO suyu aserbiktir.
Enerji suyu mineral madde tutabilir, ancak RO su sistemi mineral maddeyi neredeyse tamamen ortadan kaldırır.

Su, %97'si tuzlu deniz suyu olmak üzere, dünyanın toplam alanının %70'ini oluşturur;%2'si buzuldur.Ancak doğa, sağlıklı doğal yaşam suyu üretmek için güneş ışığından ve yeryüzündeki hemen hemen her elementten yararlanarak, dünya suyunu içme suyuna dönüştürebilen akıl almaz bir işleme sistemine sahiptir.
Güneş ışığına maruz kalma ve doğal manyetik alandan gelen manyetik kuvvetin yanı sıra kayalar ve toprak arasındaki reaksiyon nedeniyle, akış sürecinde enerji, oksijen ve mineral ile aşılanan su, daha sonra güçlü küçük su molekülüne dönüşecektir. ayrıca özel moleküler yapı oluşturuyor.
6 Filtreli Enerji Canlı Su Sistemi, en gelişmiş enerji dönüşümü ve su oluşturma sistemi.
Yüksek yoğunluklu altı filtre tüpü sayesinde, simülatif doğal ekosistem ile altı filtrasyon işlemine tam olarak oyun verebilir ve bu da bize kaynak suyuyla aynı yüksek kaliteli su sağlar.
Kartuş 1: Arıtılmış ve Bakterisidal Sistem:
Dupont MicroFree?Bakteri Önleyici PP Filtre ve Aktif Karbon Blok Filtre.Kaba ve katı tortuyu etkili bir şekilde çıkarın.Su girişinde kalan bakterilerin üremesini zorlaştırmak için bakterisit etkisi vardır.Zehirli maddeyi ayrıştırın ve suyu, takip eden hassas kartuşla başa çıkması kolay daha küçük moleküle dönüştürün.
Kartuş 2: Seramik Filtrasyon Sistemi
Diyatomlu Topraktan (yüksek sıcaklıklarda sıkıştırılmış ve pişirilmiş göllerin ve lagünlerin tabanından birikintiler) yapılan bu seramik filtre, daha küçük çamur, pas ve kimyasal maddeleri karantinaya almak için 0,3~0,6 mikronluk tutarlı bir dakika gözenek boyutuna sahiptir.Suyu alkali hale getirmek ve çeşitli bakteri ve safsızlıkları ayırmak.
Kartuş 3: Su Arıtma Sistemi
ABD yapımı sıkıştırılmış aktif karbon kartuş filtreleyebilir ve safsızlığı emebilir ve klorür, trihalometanlar, klor-amonyak kalıntılarını ve ayrıca suyun kendine özgü kokusunu ortadan kaldırabilir ve suyu daha tatlı hale getirebilir.
Kartuş 4: Reçine Değiştirme Sistemi
Amerikan NSF, kalkülüs veya taş sorununa yol açabilen karbon asitli kalsiyum magnezyum kirecini azaltmak için olan pozitif iyon reçine değişimini onaylar, böylece suyun sertleşme derecesi orta olur.Aktif karbon tanelerinin sudaki tuhaf kokuyu, renkleri ve klor, ağır metaller ve diğer kanserojen kimyasallar da dahil olmak üzere kirleticilerin zararlı kalıntılarını emebilen yüksek absorpsiyon 1250ppm/g ile Japonya tıbbı.
Kartuş 5: Enerji Geri Kazanımlı Sistem
26 kil ve mineral oksitlerden oluşan biyo-seramik boncuklara sahip güçlü bir EC3000 Enerji Dönüştürücü, sağlıklı enerji ile oksijen kapasitesini artırmak için manyetizasyon ve titreşim yaratır.Suyun yenileme durumunda kalmasına izin verebilir.EC3000 bir ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
Kartuş 6: Zehri Ayrıştırma ve Ağır Metal Sistemini Emme
ABD Yüksek hassasiyetli ve yoğun Aktif Karbon Filtre Bloğu ve KDF Granül Aktif Karbon Bloğu NSF kriteri altında geçmektedir.Dünya standartlarında bir başka aktif karbon kalitesi, zehir, ağır metal ve kanserojeni tamamen emebilir ve ayrıştırabilir.
Enerji suyu vücudumuzun enerjik titreşimleriyle rezonansa girer.Canlı su içtiğimizde, kendi enerji gücümüzü güçlendirir, canlandırır.Vücudumuz, suyu döndürmek ve bedensel işlevler için kullanılmadan önce enerji vermek için değerli enerjiyi biriktirecektir.
Oksijen yaşamın yakıtıdır ve çoğumuz oksijeni yalnızca hava yoluyla aldığımızı düşünürüz, ancak aslında suda çözünen oksijen hücrelerimize çok daha doğrudan bir yol sunar.Enerji suyu, hücrelerimize kolayca erişilebilen bol oksijen sunar.Aynı zamanda, soluduğunuz oksijeni de artırır; bu, özellikle kalitesiz hava soluduğunuzda veya yaşlanma ve kötü sağlık oksijen alımımızı yavaşlattıysa yardımcı olur.
 

 

 

Enerji Suyunun Faydaları


1. Besinlerin emilimini ve vücudunuzun detoksifikasyonunu artırın
2. Optimum sağlık için metabolizmayı destekler
3. Hastalıklara karşı kendi kendini iyileştiren bağışıklık sistemini güçlendirir
4. Kabızlık problemlerini, baş ağrılarını, ağız ülserlerini, cilt problemlerini vs. önler.
5. Tadı daha yumuşak, daha tatlıdır ve vücut hücreleriniz tarafından kolayca emilir
Bizimki ile 6 Filtreli Tezgah Üstü O2 Enerji Su;Siz ve ailenizin, hastalığa neden olan toksinler içermeyen kristal saf su içtiğinizi ve Doğanın amaçladığı tüm harika yaşamı iyileştiren iyiliğe sahip suyu içtiğinizi bilerek tam bir huzura sahip olacaksınız.

Enerji suyu, su molekülü kümelerini daha küçük kümelere dönüştürmek için manyetit rezonansı sağlar ve onu şiddetli bir şekilde yüksek oksijen kapasitesi ile taşınan güçlü bir nüfuz enerjisine dönüştürür.Zehir salgılama hızını aktive eder ve hızlandırır.Çok saftır ve yan etki yapmaz.Enerji suyu, mikrop ve idioblast çoğalmasını engelleyebilir ve normal hücrelerin güvenli büyümesini sağlar.Organları doğal içgüdüye geri döndürür ve canlıyı sağlıklı duruma geri döndürülebilir hale getirir.

Enerji suyu insan vücudunda çevresel olarak serbesttir, hücrelerdeki zehri yok edebilir, metabolizmayı artırabilir, vücut bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve taş, gastrit, kanser, hazımsızlık sistemi, hepatit, hipertansiyon, ürik & gut, uykusuzluk gibi hastalıklardan korunmamıza yardımcı olur. , cinsel, işlev bozukluğu, kalp sorunu, diyabet ve tümör.Mineral elementler, hayvanlar ve bitkiler için iyi olan maddeyi oluşturur.Alkali enerji suyu, cildi iyileştirmek ve yaşlanmayı önlemek için yüz yıkamak için kullanılabilen ve aynı zamanda bitkileri taze bırakabilen, aile için iyi bir arkadaştır.Enerji suyunu sebze ve meyveleri yıkamak için kullanarak ve ardından 30 dakika boyunca enerji suyunda bekleterek, sebze ve meyve üzerindeki pestisit kalıntıları onları temizleyecek ve taze tutacaktır.Ayrıca, kahve veya çay yaparken tüm yemekler için lezzetlidir, buruk ve acı tadı kaybolacaktır.Hoş bir kokuyu arttırır ve orijinal bir tat verir.

 

 

Anavatan:

Çin

Marka adı:

EHM

Model numarası:

EHM-012

sertifika:

SGS

Boy:

35cm * 35cm * 95cm

Paketleme:

40cm * 40cm * 101cm

Ağırlık:

15 KG

Su basıncı:

0.10-0.29 MPA

Su akışı:

0,6-6 L/m

Filtre Ömrü:

12000L

Ortam sıcaklığı:

5℃~40℃

Nem:

≤90%

pH:

7.5-10.0

 

İletişim bilgileri
EHM Group Ltd

İlgili kişi: Mr Tim Wang

Tel: +8615876526966

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Bina 1, Xianke First Road, No. 3, Huadong Kasabası, Huadu Bölgesi, Guangzhou Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin