Ana sayfa

EHM Group Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
Çin EHM Group Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

EHM Group Ltd

EHM Group Ltd, uzun yıllardır su arıtma ve sağlık ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. EHM , uzun yıllara dayanan çalışmalarıyla, Hi-tech kurumsal bir üretim, satış ve satış sonrası hizmet olarak gelişmiştir.

EHM Group Ltd rahat çalışma ortamı, sofistike üretim ve test ekipmanları, mükemmel kalite yönetimi ve bir solidary ve yüksek verimli yönetim ekibi kendi. Biz sıkı yönetim, süper düzey kalite peşinde. Ürünlerimizin çoğu BV, CE ve SGS sertifikalarını geçti. Aynı zamanda, bazılarının tasarım patentlerine sahibiz. Ürünlerimiz ve EHM markamız hem yurt içinde hem de yurtdışında büyük bir ün kazanmıştır, uluslararası çapta bir çok tanınmış şirket ile ortaklık kurduk ve ürünlerimiz 50'den fazla ülke ve bölgeye Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Güneydoğu Asya'ya satılmaktadır. .

"Kök, teknoloji olarak köktenlik" yönetim düşüncesini takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. En yeni ihtiyaçları karşılayabilir ve önde gelen pazar, ileri teknoloji ve ekipmanları, mükemmel iş sanatları, kaliteli ve tedarik zinciri ile müşteriler için değer yaratırız. Tedarikçisi için, EHM yeteneğinin ve yüksek teknoloji üretim çözümlerinin faydaları, piyasada zamandan pazara kısaltılmış, düşük üretim maliyeti, iyileştirilmiş varlık kullanımı, optimize edilmiş ürün, esnek işbirliği formları ve çeşitli tercihli hükümet politikalarını içerir. EHM , satıcısına ürün mühendisliği, maliyet, güvenilirlik ve zamanında teslimat konusunda sürekli yüksek seviyede hizmet ve yenilikçi çözümler sunmaya kendini adamıştır.

En yüksek kalite standartlarının karşılandığından emin olmak için, Ürün Geliştirme aşamasında, Kalite İçin Tasarım, Güvenilirlik İçin Tasarım ve Güvenlik İçin Tasarım teknolojileri uygulanmaktadır. İşçilerimiz E-Sağlık Üreticisi (EHM) kalite taahhüdünü anlamak ve toplam kalite çözümünün bir parçası olmak için eğitilmiştir. Sürekli iyileştirme taahhüdümüzün bir parçası olarak, Müşteri Memnuniyeti Anketleri, performans seviyelerini sürekli olarak yükseltmek için girdiyi kullanır.

Hoşgeldin oem / odm siparişleri.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : EHM

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 10 Million-20 Million

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2007 Temmuz, Hong Kong'E-healthmanufacturer Co., Ltd. kuruldu. Aynı zamanda ofis Guangzhou City, Çin'de kuruldu.

Sonra 2 yıl kesin pazar hedefleme, solidary ve mükemmel takım çalışması ile birlikte başarılı bir ekonomik kriz almak ve gelişmede daha yüksek ve daha hızlı bir adım daha aldık. Biz ev ve sağlık ürünleri pazar lideri olma, gibi Alkalin Su Ionizer, alkali su dağıtıcısı, alkali su sürahi, alkali su şişesi, alkali su sopa, iyon Detoks ayak spa makine ve diğer ev sağlık ürünleri tutun.

2009 yılında ulusal düzeyde sanayi bölgesi için ofisimize taşındık ve Guangzhou City, Çin'de kendi Çin anakara fabrikası kurmuştu. Aynı yıl, 2 şube firma Pekin şehir ve Taiyuan City, Çin Yurtiçi Pazarlama başlatmak için açtık. Biz kendi ticari marka EHM ve Çin anakara kaydedilen YIJIAN vardı.

2010 yılında, bizim şirket adı E-healthmanufacturer Co, Ltd EHM Group Ltd için değiştirildi O andan itibaren birlik yönetim firmamız başladı. Biz üzerinde 4000 metrekarelik fabrika Atölyesi vardı; 15 satış erkekler ve üzeri 10.000.000 $ ABD yıllık satış. Biz müşterilerimizin dünya çapında övgü ve saygı çok kazandı.

Ve 2012 başında, biz başka bir 2 şube şirketlerin ayarlanması. EHM otlar Co., Ltd, hangi sağlık yastıkları/yamalar pazarlama ve zayıflama için özel & güzellik yastıkları biridir. Başka bir şeydir Shanxi Yijian çevre koruma bilim ve teknoloji a.ş.,

2013 yılında, sağlık ürünleri bizim expending adım yönlendirme devam et. Biz lazer tedavi cihazları imalatı donatımı şirketi, bağlandı. Ltd. Bizim grubunun daha büyük ve daha büyük büyüyor.

Ve şimdi, bizim grup üzerinde 18000 metrekarelik fabrika ve ofis yer olan bir şirket ve 80'den fazla çalışanı kadar büyüdü. Ve bizim profesyonel ekip çalışması ve bizim gelişmiş özellikleri ile OEM & ODM hizmeti, üretimi ve Pazarlaması Profesyonel herhangi bir isteği karşılayabilir.

Firma Servisi

Alkalin Su Ionizer, alkali su dağıtıcısı, alkali su sürahi, alkali su şişesi, alkali su sopa, iyon Detoks ayak spa makine ve diğer ev healthcare & güzellik ürünleri tutun gibi en kaliteli ev kullanımı su arıtma ürünleri ve sağlık ürünleri bir çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. Biz sıcak karşılama OEM & ODM hizmeti.

Şirket takım

EHM

İLETİŞİM

Adres: Bina 1, Xianke First Road, No. 3, Huadong Kasabası, Huadu Bölgesi, Guangzhou Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin